Про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування

Дата: 02.04.2018 14:58

Оголошення

про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» Тишківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

-  начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму.

Кваліфікаційні вимоги:   повна, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом не менше 3  років, знання діючого законодавства України професійного спрямування, володіння державною мовою, упевнений користувач ПК.

- начальник центру територіального соціального обслуговування та надання соціальних послуг.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта. Стаж роботи на посаді за фахом не менш як 1 року, знання діючого законодавства України професійного спрямування, володіння державною мовою, упевнений користувач ПК.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

-     заява про участь у конкурсі;

-     особова картка (форма П-2 ДС);

-     дві фотокартки розміром 4x6;

-    копія документа про освіту;

-    копія паспорта;

-     електронна декларація про доходи за 2017 рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися в Тишківську сільську раду за адресою с. Тишківка, вул. Центральна, 3, тел. (05253) 55-2-42.

Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс.