Децентралізація.Європейський досвід.

Дата: 07.08.2018 18:12

За сприяння Всеукраїнської аграрної ради, Асоціації «Інститут кооперації і місцевого самоврядування» в Тишківській сільській раді обєднаній територіальній громаді 7 серпня 2018 року було проведено робочу зустріч з впровадження та реалізації реформи децентралізації в Україні та круглий стіл «Сучасні освітні реформи». На участь в заходах були запрошенні депутати сільської ради, депутати районної та обласної рад, керівники сільськогосподарських підприємств, громадяни, які одноосібно обробляють земельні частки паї, голова обласної державної адміністрації, директор Кіровоградського центру розвитку місцевого самоврядування, представники громадськості та освітяни.

Головні спікери Іварі Падар – депутат Европейського парламенту та           Кайдо Тамберг - голова об'єднаної територіальної громади Отепя, республіка Естонія. Започаткування співпраці у проведенні реформи децентралізації, спираючись на досвід Естонської республіки з впровадження новітніх та енергозберігаючих технологій  дасть можливість розвитку нашої громади на основі Європейського досвіду.

Гості з Європи відвідали Тишківську ЗШ №1 І-ІІІ ступенів та оглянули другий поверх приміщення в якому розпочато ремонтні роботи по реалізації проекту з відкриття ліцейного класу на базі школи.

За підсумками зустрічі відбувся обмін думками та досвідом з питань реформування галузі освіти та децентралізації.