Військово-патріотичне виховання молоді громади.

Дата: 02.11.2018 15:34

Патріотизм – основа духовного становлення громадянина.

Патріотизм – серцевина людини, основа її активної позиції.

В. О. Сухомлинський

На сучасному етапі українського державотворення надзвичайно актуальною є проблема виховання у молодого покоління патріотичних почуттів, активної громадянської позиції, сприяння усвідомленню молоддю свого громадянського обов’язку на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей.

Сьогодні за сприяння депутата районної ради, керівника ТОВ “Агротех” Сауся Сергія Івановича в нашу громаду завітав  4 загін  3 полку спеціального призначення сил спецоперацій збройних сил України  міста Кропивницький на чолі із начальником логістики даного загону Скибою Сергієм Миколаєвичем. Складовою системи національного виховання є військово-патріотичне виховання, тож військові завітали саме з такою метою.

Захід розпочався виступом начальника загону, який розповів про діяльність свого підрозділу та подякував Саусю С.І за значну допомогу українській армії та вручив йому подяку. Голова Тишківської ОТГ Куліш Петро Васильович також приєднався до виступу: подякував усім присутнім за участь у заході, побажав миру і злагоди присутнім.

Для усіх було продемонстровано військову техніку та зброю. Молодь  громади мала змогу взяти участь в майстер-класі по розбору і збору зброї, отримали навики по наданню першої медичної допомоги, ознайомились із різновидами вибухових приладів. Також присутні охоче долучилась до фотосесії зі зброєю та на фоні військової техніки.

Закінчилась зустріч частуванням гостей смачною кашею та чаєм, приготовленими військовими в польовій кухні. Здавалось, смачнішої каші не буває. Десерт був також — солодощі від спонсорів та яблука із саду депутата районної ради, керівника ФГ “Неофіта І.Б”.

Усі присутні із гарним настроєм попрямували додому.

Методист  ВОМСКТ ВК Тишківської сільської ради                          Т. Сивак