Андріївські вечорниці

Дата: 25.12.2018 13:17

Як казав видатний музикант Джон Леннон: “Талант - це здатність вірити в успіх. Не вірно, коли говорять, що я раптом відкрив у собі здібності. Я просто працював.

Ось так і команда Тишківської філії Українського аграрного ліцею повірила у свій успіх і, завдяки спільній наполегливій праці тьюторів, лецеїстів та їх батьків, співпрацюючи з молоддю громади, завдяки меценатам організувала та провела театралізовану конкурсно-розважальну програму “Андріївські вечорниці”.

22 грудня в приміщенні Тишківського палацу культури панувала атмосфера старовинного українського села. Плетений тин з глечиками, притрушений снігом, традиційно розписана квітковими орнаментами українська піч, зроблена власноруч ліцеїстами, тьюторами та залученою до заходу молоддю, вишиті рушники, макітри, ікони, лави, вкриті ряднами, українські народні пісні - увесь цей колорит навіював новорічний настрій. Учасники дійства, одягнені в національний український одяг, майстерно вжились в свої ролі, не залишивши байдужими жодного присутнього в залі. Вдале переплетіння пісень, танців, конкурсів, ворожінь захопило увесь простір. Свято пройшло на одному подиху, задоволені глядачі не шкодували оплесків для артистів. Після яскравого фіналу із зали було чути: “На біс!”- це свідчить про УСПІХ. Значить усі спільні зусилля не даремні.

Ідею підготовки бліц-проекту “Андріївські вечорниці” підтримали всі охоче, бо це - наші українські традиції, наша історія, яку ми повинні пам’ятати та передавати майбутнім поколінням.