Культурний сектор інформує

Дата: 02.01.2019 16:23

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають в усіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають усі люди.

Тишківська ОТГ не є винятком. У переддень Нового року на території громади відбулися яскраві заходи з нагоди відзначення цього свята. У закладах культури, а саме: в Тишківському ПК, Гаївському, Андріївському, Показівському та Федорівському СК відбулися Новорічні концерти. Учасники художньої самодіяльності приклали чимало зусиль, щоб зарядити позитивом усім присутніх глядачів на Новорічні свята та на увесь подальший рік.

Методист ВОМСКТ        Т.СИВАК