Чемпіонат області з волейболу серед юнаків 2002 р.н. і молодші

Дата: 18.02.2019 11:19

Як писав видатний державний діяч, письменник, драматург, літературний критик, мистецтвознавець А.В.Луначарський: «Спорт формує культуру оптимізму, культуру бадьорості.» Ось так і збірна команда волейболістів Тишківської ОТГ на хвилі оптимізму взяла участь в обласних змаганнях з волейболу серед юнаків 2002 р.н і молодші, які проходили 16, 17 лютого 2019 року у м.Кропивницький на базі Кіровоградського КЗ «НВО «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №16 – ДЮЦ «ЛІДЕР» »

Список членів команди волейболістів

Тишківської ОТГ

Прізвище, імя та по батькові учня

1.

Тишківська ЗШ І-ІІІ ст.№1

9.

Сенчук Роман Ігорович

Тишківська філія УАЛ (українського аграрного ліцею)

10

Серед найсильніших команд області, багаторазових чемпіонів наші вихованці тримались достойно. Цікавість та спортивний азарт переповнювали юних спортсменів. І хоч  змагання проходили допізна, наші діти залишались активними протягом усього дня.

Хочеться виразити глибоку вдячність відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму виконавчого комітету Тишківської сільської ради за організацію підвезення команди на змагання, директору Гаївського НВК Тернавській Тетяні Володимирівні та вчителю фізичної культури Полтавському Анатолію Васильовичу за підтримку  та підготовку команди, заступнику голови ОТГ Столяренку Богдану Вікторовичу за підтримку, директору ТОВ «Агротех» Саусю Сергію Івановичу за надання спортивної форми для збірної команди Тишківської ОТГ.

Як писав Арістотель: «Ніщо так не виснажує і не руйнує людину, як тривала фізична бездіяльність.» Тож давайте не будемо бездіяльними! Популяризуючи  спорт – ми виховуємо здорову націю. Підтримуючи молоде покоління, спільними зусиллями можливо досягти високих результатів.

Бажаємо нашим спортсменам успіхів та перемог!

Методист ВОМСКТ    Т.СИВАК