Депутатам районної ради

Дата: 22.02.2019 10:08

Депутатам районної ради

6 березня 2019 року на 13.00  годину  дня  запрошуємо Вас  на п’ятнадцяту сесію  сільської ради,  які  відбудеться  в  приміщенні  сільської ради з порядком денним:

1. Про  затвердження  Порядку  проведення  земельних  електронних  торгів  з  реалізації  земельних  ділянок (або  прав на них)  комунальної  власності  у  формі  аукціону  на  території Тишківської  сільської ради Добровеличківського району Кіровоградської області.
  2. Про внесення змін до рішення  сесії сільської ради від 17.10.2018 року  №231 «Про  ставки  земельного податку  за  лісові  землі».
  3. Про  внесення  змін  до  рішення сесії  сільської ради від 18.12.2018 року  №305  «Про  сільський бюджет на 2019  рік».
  4. Про  надання  дозволу  на  розробку проекту землеустрою ПРАТ «Кіровоградобленерго».
  5. Питання  з врегулювання  земельних  відносин.
  6. Про  розгляд  додаткової  угоди.
  7. Різне.

Сільський голова                                                                                      П.Куліш