Звіт сільського голови

Дата: 25.02.2019 15:05

23  лютого 2019  року  в  приміщенні  Тишківського  палацу  культури  відбулися  збори  громадян,  жителів  сільської ради  об’єднаної  територіальної  громади,  на  яких  було  заслухано  звіт  сільського  голови,  Куліша  Петра Васильовича,  про  роботу  сільської ради за 2018 рік.

Згідно  порядку  денного  зборів,  розглянуті  та  обговорені питання  функціонування  закладів охорони  здоров’я, питання  роботи  закладів  освіти,  питання  врегулювання  земельних  відносин  на  території ради  та  інші  питання.

Всі бажаючі  мали  можливість  висловити  свою  думку  та  бачення  розвитку  громади.

Дана  зустріч  була  цікавою,  гострою та  насиченою.

Всі  актуальні  питання,  що  турбують  громаду  було вислухано. Побажання  та  пропозиції  громадян  почуто  та  буде  враховано  до  Програми  економічного  та  соціального  розвитку  території  та  в  роботі  відділів  сільської  ради  об’єднаної  територіальної громади.