Хочете на один день стати студентом?

Дата: 13.03.2019 11:29

Хочете на один день стати студентом? Долучайтеся до профорієнтаційного проекту!

Обираючи професію, молоді люди досить часто почувають себе невпевнено, проявляють надмірну обережність, бояться помилитися і прийняти неправильне рішення. Багато випускників взагалі не уявляють собі ким бути, до якого навчального закладу вступати і чи взагалі вчитися далі.

Профорієнтаційний проект «Стань студентом на один день», запроваджений Кіровоградським обласним центром зайнятості, допомагає юнакам і дівчатам свідомо підійти до вибору майбутньої професії, навчального закладу та практично перевірити свій вибір.

Взявши участь у проекті, Ви обираєте навчальний заклад м. Кропивницький і проводите в ньому один день як студент: відвідуєте лекційні, практичні та семінарські заняття, гуртки, майстер-класи, працюєте в лабораторіях.

З початку навчального року такі заходи пройшли на базі Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського, Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету, Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті, Кропивницького коледжу харчування та торгівлі, Льотної академії Національного авіаційного університету та Кропивницького коледжу механізації сільського господарства. Загалом, на один день стали «студентами» майже 200 школярів Кіровоградщини.

Хочете на один день стати студентом? Звертайтеся до Кіровоградського обласного центру зайнятості чи до найближчого центру зайнятості чи філії.

Ми допоможемо Вам на кілька кроків наблизитися до своїх мрій!

Відділ організації профорієнтації Кіровоградського обласного центру зайнятості