І етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"

Дата: 08.04.2019 13:01

4 квітня 2019 року на базі відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму виконавчого комітету Тишківської сільської ради відбувся І етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край". За час проведення даного етапу до журі надійшло 21 робота за номінаціями «Витинання», «М’яка іграшка», «Бісероплетіння», «Вироби з природніх матеріалів», «Макраме», «Паперова пластика та орігамі», «Аплікація», «Шпагатове мистецтво», «Вироби з пластику», «Вироби з ниток».

Згідно наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту    Кіровоградської обласної державної адміністрації №142–од від 04 березня 2019 року «Про проведення обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»», наказу начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму виконавчого комітету Тишківської сільської ради №18-од від 15 березня 2019 року «Про проведення обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та рішення конкурсного журі

УХВАЛИЛИ:

1.  Визначити переможцями і лауреатами наступні конкурсні роботи у відповідних вікових категоріях за номінацією «Витинання»

Вікова категорія: 6-10 років

Перше місце: «Весняні квіти» Левадко Аміна 10 років, Тишківська ЗШ І-ІІІ ст.№2., гурток «Фантазія», керівник Коробко Тетяна Миколаївна

Друге місце: «Дівчина Весна» Стромило Оксана 10 років, Тишківська ЗШ І-ІІІ ст.№2

1.  Визначити переможцями і лауреатами наступні конкурсні роботи у відповідних вікових категоріях за номінацією «Бісероплетіння"

Вікова категорія: 6-10 років

Перше місце: «Краса моєї Батьківщини» Мартинюк Марк 8 років, Пархоменко Нікіта 9років, Гайдукевич Сабріна 8 років, Кримчак Олена 9 років, Андріївський НВК, Керівник: Киритів Мирослава Вікторівна.

Друге місце: «Волошкова Україна» колективна робота гуртка «Бісеринка» (7-10 років), Гаївський НВК, Керівник: Харченко Ольга Василівна

Вікова категорія: 11-15 років

Перше місце: «Все буде добре, Україно!» Киритів Андрій Іванович 15 років, студія «Hand made» Тишківської філії Приватного закладу «Український аграрний ліцей», керівник: Сербіна Світлана Іванівна.

Друге місце: «Гердан» Кешман Олександра Юріївна 12 років, Федорівський НВК, керівник: Кешман Валентина Юріївна.

1.  Визначити переможцями і лауреатами наступні конкурсні роботи у відповідних вікових категоріях за номінацією «Вироби з природніх матеріалів»

Вікова категорія: 11-15 років

Перше місце: «Млин» Колективна робота ГДПМ «Фантазія»: Стромило Вікторія 12 років, Мельниченко Дар’я 12 років, Миронець Дар’я 11 років, Здерок Ельміра 11 років, Тишківська ЗШ І-ІІІ ст.№2, керівник: Коробко Тетяна Миколаївна

Друге місце: «Коханій матусі» Пасенко Руслан Едуардович 12 років, Федорівський НВК, керівник: Кешман В.Ю.

4.  Визначити переможцями і лауреатами наступні конкурсні роботи у відповідних вікових категоріях за номінацією «Паперова пластика та орігамі»

Вікова категорія: 6-10 років

Перше місце: «Великодні писанки» Колективна робота 8,9 років, Гаївський НВК, гурток «Чарівниця», керівник: Король Т.Д.

Друге місце:  «Лебідонька» Стратулат Вікторія 10 років, Гаївський НВК, керівник: Король Т.Д.

Третє місце: «Лебідь» Макарова Анастасія Олексіївна 10 років, Тишківська ЗШ І-ІІІ ст.№2, керівник: Коробко Тетяна Миколаївна.

Роботи: виріб з природніх матеріалів «Млин» колективна робота ГДПМ «Фантазія» Стромило Вікторія 12 років, Мельниченко Дар’я 12 років, Миронець Дар’я 11 років, Здерок Ельміра 11 років, Тишківська ЗШ І-ІІІ ст.№2, керівник: Коробко Тетяна Миколаївна; виріб з бісеру «Все буде добре, Україно!» Киритів Андрій 15 років, студія «Hand made» Тишківської філії Приватного закладу «Український аграрний ліцей», керівник: Сербіна Світлана Іванівна; витинанка «Весняні квіти» Левадко Аміна 10 років, Тишківська ЗШ І-ІІІ ст.№2., гурток «Фантазія», керівник Коробко Тетяна Миколаївна; виріб із бісеру «Краса моєї Батьківщини» Мартинюк Марк 8 років, Пархоменко Нікіта 9 років, Гайдукевич Сабріна 9 років, Кримчак Олена 8 років, Андріївський НВК, керівник: Киритів Мирослава Вікторівна подати на ІІ етап (обласний) Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Додаток 1.

Методист ВОМСКТ Т.СИВАК