Заходи до Дня захисту дітей

Дата: 02.06.2019 14:35

Вперше свято дітей почали відзначати в далекому 1950 році. Він був заснований 70 років тому, в листопаді 1949 року, в Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Заходи цього дня покликані звернути увагу громадськості на соціальний захист прав дитини в галузі виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного та духовного розвитку незалежно від національності, соціального походження, майнового стану та інших факторів. Суспільство, уряд країн, батьки і громадські організації повинні сприяти визнанню і здійсненню прав дітей. Україна 1 червня відзначає відразу два офіційних дитячих свята – на державному та міжнародному рівні. День захисту дітей в Україні – це загальнонаціональне свято, яке також покликане привернути увагу людей до проблем дітей. Воно було організоване за указом президента від 30 травня 1998 року на підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім'ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей "Україна – дітям".

В рамках цього свята в Тишківській ОТГ проходив ряд заходів. 28 травня в Тишківському Палаці культури діти мали змогу переглянути лялькову виставу "Пригоди зайчика Буки", а по закінченню вистави кожен отримав солодкий подарунок за сприяння депутата обласної державної адміністрації Станіслава Березкіна. У бібілотеці Тишківського Палацу культури було організовано виставку малюнків на відповідну тематику за участі учнів початкових класів Тишківської ЗШ І-ІІІ ст.№1. 1 червня на стадіоні біля Тишківської ЗШ І-ІІІ ст.№2 відбувся фестиваль дитячої творчості, присвячений Дню захисту дітей. Участь взяли творчі колективи закладів освіти, культури та дошкільні навчальні заклади. По завершенню концерта кожен заклад був нагороджений грамотою за активну участь у заході.Також усіх присутніх вітала Кіровоградська обласна філармонія з неперевершеними номерами в переплетінні з розвагами для винуватців свята.  Діти мали можливість безкоштовно розважатись на атракціонах, ласувати морозивом та іншими смаколиками. Свято для наших дітей відбулося завдяки небайдужим меценатам. Цьогоріч ними стали: Тишківська сільська рада, Воронін Борис Іванович, Жоміренко Олександр Миколайович, Воробйов Віктор Миколайович, Каюда Сергій Віталійович, Саусь Сергій Іванович, Неофіта Ігор Богданович, Карась Людмила Василівна, Гордієнко Сергій Анатолійович, Завалко Сергій Миколайович, Пироженко Оксана Василівна, Бабчук Валентина Миколаївна, Козинець Сергій Володимирович, Миргородський Петро Михайлович, Мартинюк Світлана Іванівна, Орєхов Євгеній. Усі ми дуже вдячні за допомогу у проведенні заходу. Шановні меценати, ви зробили справжнє свято для дітей! Особливу подяку хочеться виразити директору Тишківської ЗШ І-ІІІ ст.№2 Зазимко Нінелі Василівні та працівникам школи , завідуючій дитячим садочком "Берізка" Головань Ларисі Анатоліївні та працівникам , керівнику агрофірми "Світанок"  Воробйову Віктору Миколайовичу та усім працівникам за фізичну, матеріальну та моральну підтримку. Сподіваємося, що ми й  надалі будемо організовувати подібні заходи і вони будуть ще більш насиченими завдяки спільним зусиллям.Дякуємо усім за допомогу!

Детальніше про заходи за посиланням нижче:

Методист ВОМСКТ    Т.СИВАК