Оздоровча кампанія 2019

Дата: 21.06.2019 14:15

Ось і закінчилася оздоровча кампанія 2019 в закладах освіти Тишківської ОТГ.  Цьогоріч школярі відпочивали в чотирьох таборах з денним перебуванням - "Калинка" Тишківської ЗШ І-ІІІ №1, "Веселка" Тишківської ЗШ І-ІІІ ст.№2, "Гаївчанка" Гаївського НВК, "Мандрівник" Федорівського НВК. Кожен день відпочинку був цікавим та змістовним: діти відвідували сільські бібліотеки, Добровеличківський краєзнавчий музей, Кіровоградський дендропарк, заповідник "Козацька долина" в с.Карбівка, хлібопекарню та пожежну частину в смт.Добровеличківка, також учні зі своїми вихователями подорожували мальовничими стежками свого села. Після насиченого 2018-2019 навчального року, оздоровившись в пришкільних таборах уся учнівська та вчительська спільнота йде на літні канікули та у відпустки, щоб гарно відпочити та з новими силами повернутися 1 вересня до цікавих шкільних буднів. Ось як відпочивали діти в пришкільних таборах:

Методист ВОМСКТ       Т.СИВАК