Заходи до 28 - ої річниці Незалежності України

Дата: 28.08.2019 20:56

До Дня Державного Прапора та 28-ої річниці Незалежності України на території Тишківської ОТГ пройшов ряд заходів. У сільських бібліотеках було організовано тематичні книжкові виставки, у закладах культури відбулися святкові концерти.

Також ми представляли свою громаду на фестивалі  "Ми - українці"!, куди нас гостинно запросили організатори заходу - відділ освіти Добровеличківської ОТГ. Цьогоріч представниками від громади стали хореографічний колектив "Пірует" Тишківського Палацу культури (керівник - Юлія Хоружа) з постановкою "Молитва за Україну", із сольним виконанням - Тетяна Сивак. Не лишила нікого байдужим виставка картин Федорівського художника Токаренка Анатолія Тимофійовича.

Хочеться висловити велику вдячність працівникам  Тишківського Палацу культури, Федорівського сільського клубу та учасникам художньої самодіяльності  за участь у фестивалі, виконавчому комітету Тишківської сільської ради за підтримку і, звісно ж, організаторам заходу за запрошення.

Методист ВОМСКТ ВК Тишківської сільської ради Т.СИВАК