НАША ГОРДІСТЬ - ВИПУСКНИКИ Тишківської філії Приватного закладу "Український аграрний ліцей" 2020!!!

Дата: 07.08.2020 13:57

Тишківська філія Приватного закладу "Український аграрний ліцей" цього року випустила 12 перших випускників.

Усі з нетерпінням чекали, чи зможе новітня модель навчання "прижитися" та реалізувати себе в сільській місцевості? Ще й як змогла!
З гордістю можемо повідомити, що усі наші випускники успішно склали ЗНО та пройшли пороговий бар'єр. Третина випускників отримали 160+ балів. Найкращі результати маємо з біології(180), географії(179) та української мови(178). Середній бал випускників філії 143,3. І це лише початок! З нетерпінням чекаємо офіційні рейтинги шкіл 2020, адже за попередніми результатами філія увійшла в топ - 10 шкіл Кіровоградської області.
Ми не лише забезпечуємо якісну підготовку до ЗНО, ми готуємо ліцеїстів до життя, розвиваючи лідерські якості, критичне мислення та навички, які допоможуть їм бути успішними та конкурентоспроможними.
Хочеш мати чудовий результат - обирай наш навчальний заклад. Адже, ставши ліцеїстом Тишківської філії УАЛ, ти отримаєш:
- профільне навчання;
- студії розвитку за інтересами;
- допомога у виборі професії;
- реалізація власних проектів;
- захоплюючі освітні подорожі.
Слідуй за своєю мрією! Приєднуйся до нас, щоб кожного дня ставати кращим!

Рейтинг шкіл Кіровоградської області за минулий рік. Заходьте за посиланням нижче