«Матері-героїні»  -  шана і подяка

Дата: 15.02.2021 15:33

Все у нашому житті пов’язане із жінкою. Жінка – мати, бабуся, дружина, кохана. Але перш за все вона є матір’ю. Ніжна та дбайлива, мудра та невтомна берегиня великого сімейного вогнища, вона народжує та виховує дітей, даруючи їм материнську ласку та турботу. Такі жінки живуть серед нас. І як добре, що держава приділяє їм особливу увагу. Відповідно до Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29 червня 2001 року №476/2001 почесне звання України «Мати-героїня» жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, присвоюється почесне звання «Мати-героїня». Неодмінною умовою для присвоєння такого почесного звання є вагомий особистий внесок матері у виховання дітей в сім’ї, створення умов для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Урочисте вручення посвідчення та нагрудного знака до почесного звання України «Мати-героїня» відбулося сьогодні у приміщенні ДНЗ «Берізка». Вручив нагороду матері-героїні голова Тишківької ОТГ Іван Завалко. Відповідно до Указу Президента України, за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей,забезпечення умов всебічного їх розвитку,  вручено посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» мешканці села Тишківка – Стромило Нелі Миколаївні 23.08.1979 р.н., яка народила та виховала шестеро дітей: Стромила Максима Віталійовича, Стромила Анатолія Віталійовича, Стромило Дарину Віталіївну, Стромило Вікторію Віталіївну, Стромило Оксану Віталіївну та Стромила Ростислава Віталійовича.

В свою чергу мати-героїня висловила щирі слова вдячності за вшанування та визнання її як Матері-героїні.