Вічна і світла пам'ять ГЕРОЮ...

Дата: 04.07.2022 15:06

Шановна громадо, тяжке горе знову заглянуло в нашу оселю. У селі Первомайське Миколаївської області, під час виконання службового обов’язку, загинув житель Тишківки: старший солдат, радіотелеграфіст радіовзводу центру зв’язку командного пункту військової частини А3719 Коноваленко Олександр Юрійович. Хижа смерть вирвала із життя ще зовсім молоду, повну сил та енергії людину. Саша був надзвичайно відповідальним, дисциплінованим, старанним, доброзичливим та щирим хлопцем. Біль втрати неможливо передати ніякими словами. Відчуттям скорботи, болю, гіркоти, переживанням та співчуттям сповнені серця кожного з нас.

Відзначимо, що Олександр Юрійович народився 12 червня 1996 року в селі Липняжка Добровеличківського району Кіровоградської області. У 2000 році родина Коноваленків переїхала в Тишківку. У 2002-му році Саша пішов до першого класу Тишківської загальноосвітньої школи І-III ступенів №2. За роки навчання проявив себе як старанний і ввічливий учень, завжди був готовим прийти на допомогу. Після закінчення школи вступив до Одеського національного політехнічного університету, який закінчив у 2018 році, здобувши вищу освіту за спеціальністю «Економічна кібернетика». Вже наступного року був призваний до лав Збройних Сил України Добровеличківським районним військовим комісаріатом. Останні роки життя Саша проживав у місті Косів Івано-Франківської області. І саме звідти, вже на початку повномасштабної війни з рашистами, поїхав захищати нашу країну в зону активних бойових дій. Сашо, ти – справжній герой і ми тебе ніколи не забудемо! Спочивай з миром, наш Захиснику!