Зустріч за "круглим столом"

9 квітня 2019 року в приміщені Тишківської сільської ради пройшла зустріч  «за круглим столом»  з депутатським корпусом, членами виконавчого комітету, директорами шкіл, виконуючих обов’язки старост, керівниками сільськогосподарських підприємств та представниками  малого підприємництва.

14:52 09.04.2019

Атестація 2019

5 квітня 2019 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня на базі відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму виконавчого комітету Тишківської сільської ради, де рішенням АК було вирішено:

14:56 08.04.2019

І етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"

4 квітня 2019 року на базі відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму виконавчого комітету Тишківської сільської ради відбувся І етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край". За час проведення даного етапу до журі надійшло 21 робота за номінаціями «Витинання», «М’яка іграшка», «Бісероплетіння», «Вироби з природніх матеріалів», «Макраме», «Паперова пластика та орігамі», «Аплікація», «Шпагатове мистецтво», «Вироби з пластику», «Вироби з ниток».

13:01 08.04.2019

Саджаємо молодий ліс

Саджання лісу виховує культуру бережливого ставлення до природи.  Підростаюче покоління нашої громади долучилось до "омолодження" лісу. 02 квітня 2019 року учні 2 класу Тишківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1 із класним керівником Гармаш Людмилою Миколаївною, представниками відділу освіти, сільської ради та працівниками Тишківського лісового господарства почали саджати молодий ліс. Маленькі лісівники завзято допомагали вкидати в кожну ямку жолуді, а їхні наставники розповіли їм, яку саме користь приносять ліси людям. Тепла, весняна погода сприяла роботі, усі у піднесеному настрої зробили на згадку про цей чудовий день загальне фото.

16:16 04.04.2019

Змагання з баскетболу

Сьогодні на базі Гаївського НВК відбулися змагання з баскетболу в рамках Спартакіади серед здобувачів освіти Тишківської ОТГ. За результатами змагань місця розподілено таким чином:

21:27 22.03.2019

ДЕНЬ СОНЯЧНИХ ДІТЕЙ

21 березня по всьому світу люди одягають різні шкарпетки. Діти, народжені із синдромом Дауна, мають 47 хромосом у каріотипі замість звичних 46. Через це у них трішки інша зовнішність, особливість розумового розвитку та соціальної адаптації. Уперше цей день почали відзначати у 2006-му році за пропозицією генетика Стиліаноса Антонаракіса із Женевського університету. Люди з таким синдромом ризикують появою певних захворювань чи вад, наприклад серцево-судинної системи чи сенсорної системи. За статистикою міжнародних організацій охорони здоров’я, у світі з синдромом Дауна народжується кожне 700-те немовля. Сучасні дослідження спростовують зв’язок між пізнім віком матері та ризиком народити дитину із цією генетичною особливістю, та не беруться стверджувати, що спосіб життя та стан здоров’я жінки цілковито визначає можливість народити маля із синдромом.

14:55 21.03.2019

Мотивація та можливості

Мотивація та можливості: кар’єрні радник допомагатимуть безробітним мешканцям Кіровоградщини визначати ступінь мотивації до праці

11:31 13.03.2019