Культурний сектор вітає жіноцтво ОТГ

Початок весни радує теплом, первоцвітами та святом усіх жінок - 8 Березня. У закладах культури Тишківської ОТГ відбулися різноманітні заходи з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня. Федорівський сільський клуб вітав жінок святковим концертом та презентацією вистави "Серце матері". Гаївчани вітали жіноцтво піснями, танцями та веселими сценками. Позитивний настрій від виступів учасників художньої самодіяльності вирував і в Показівському сільському клубі. У Тишківському палаці культури усіх присутніх вітали вихованці ДНЗ "Казка" та "Берізка" вокальними номерами та віршами, хореографічні номери від Українського аграрного ліцею, учнів Тишківської ЗШ І-ІІІ ст та Тишківського ПК зачарували гостей, виступи ВІА, тріо, дуетів та сольних номерів за участі учасників художньої самодіяльності Тишківського ПК не лишили байдужими жодного присутнього в залі.

15:50 11.03.2019

Персональна виставка Токаренка Анатолія Тимофійовича

Вчора в Добровеличківському краєзнавчому музеї відбулася персональна виставка самодіяльного художника, майстра декоративно-ужиткового мистецтва с.Федорівки Тишківської ОТГ Токаренка Анатолія Тимофійовича.

09:28 28.02.2019

Звіт сільського голови

23  лютого 2019  року  в  приміщенні  Тишківського  палацу  культури  відбулися  збори  громадян,  жителів  сільської ради  об’єднаної  територіальної  громади,  на  яких  було  заслухано  звіт  сільського  голови,  Куліша  Петра Васильовича,  про  роботу  сільської ради за 2018 рік.

15:05 25.02.2019

Чемпіонат області з волейболу серед юнаків 2002 р.н. і молодші

Як писав видатний державний діяч, письменник, драматург, літературний критик, мистецтвознавець А.В.Луначарський: «Спорт формує культуру оптимізму, культуру бадьорості.» Ось так і збірна команда волейболістів Тишківської ОТГ на хвилі оптимізму взяла участь в обласних змаганнях з волейболу серед юнаків 2002 р.н і молодші, які проходили 16, 17 лютого 2019 року у м.Кропивницький на базі Кіровоградського КЗ «НВО «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №16 – ДЮЦ «ЛІДЕР» »

11:19 18.02.2019

Змагання з волейболу

08 лютого на базі Гаївського НВК відбулися змагання з волейболу серед здобувачів освіти Тишківської ОТГ. Участь взяло 6 команд.

17:10 08.02.2019