Змагання з тенісу

04 лютого на базі Тишківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 відбулися змагання з тенісу серед здобувачів освіти Тишківської ОТГ. Участь взяло 5 команд.

13:19 05.02.2019

Культурний сектор інформує

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають в усіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають усі люди.

16:23 02.01.2019

Андріївські вечорниці

Як казав видатний музикант Джон Леннон: “Талант - це здатність вірити в успіх. Не вірно, коли говорять, що я раптом відкрив у собі здібності. Я просто працював.”

13:17 25.12.2018

Шахово-шашковий турнір

Сьогодні, 21 грудня 2018 року на базі Тишківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 відбувся шахово-шашковий  турнір в рамках Спартакіади серед здобувачів освіти Тишківської отг. Учасниками змагань стали команди Тишківської ЗШ І-ІІІ ст. №1, Тишківської ЗШ І-ІІІ ст. №2, Гаївського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» та Тишківської філії Українського аграрного ліцею.

14:32 21.12.2018

Про підсумки Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

14:34 10.12.2018