Новини спорту

Заходи до Дня фізичної культури та спорту

Відповідно до наказу управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації №633 – од від 28. 08.2019 року «Про відзначення Дня фізичної культури та спорту в області», відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму виконавчого комітету Тишківської сільської ради повідомляє про те, що згідно наданій інформації закладами загальної середньої освіти громади, в рамках Дня фізичної культури та спорту у Тишківській ЗШ І-ІІІ ст.№2, Гаївському та Федорівському НВК проходив ряд заходів:

16:25 18.09.2019

Кубок Маковійчука Бориса Танасійовича 2019

Уже стало доброю традицією щорічно проводити в Тишківці турнір із футболу на честь пам'яті Маковійчука Бориса Танасійовича. 07 вересня 2019 року на стадіоні Тишківської ЗШ І-ІІІ ст.№1 за сприяння директора ТОВ "АГРОТЕХ" Сауся Сергія Івановича проходили футбольні змагання. Участь взяло 6 команд:

15:48 10.09.2019

1/4 Кубку Кіровоградської області

20 квітня на стадіоні Тишківської ЗШ І-ІІІ ст.№1 відбулась 1/4 Кубку Кіровоградської області. У запеклій боротьбі з рахунком 3:1 перемогу виборола команда "Агротех" Тишківської ОТГ у команди "Локомотив" Помічнянської ОТГ! Вітаємо переможців! Так тримати!

11:16 02.05.2019

Рух заради здоров’я

На виконання наказу управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 04.04.19 року №261-од, з метою проведення в області Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, виховання у учнів закладів загальної середньої сталого інтересу та звички до систематичних занять фізичною культурою та спортом, відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму виконавчого комітету Тишківської сільської ради повідомляє про те, що в усіх закладах освіти було проведено 26 заходів та задіяно 391 учасник.

08:46 02.05.2019

Змагання з футзалу

Сьогодні на стадіоні Тишківської ЗШ І-ІІІ ст.№1 відбулися спортивні змагання з футзалу в рамках Спартакіади серед здобувачів освіти Тишківської отг. Змагалися команди в І та ІІ вікових групах. Результати змагань:

14:58 25.04.2019