Вітання зі Старим Новим роком та Різдвом Христовим.

14 січня 2020 року колектив Тишківського Палацу культури разом з учнями Тишківської ЗШ №2, учнівський колектив Тишківської ЗШ І-ІІІ ст.№1 вітали місцеві організації зі Старим Новим роком та Різдвом Христовим . Віншувальників скрізь радо зустрічали та дякували за гарні привітання.

10:59:46 16.01.2020

Вітаємо з Новим 2020 роком!

30 та 31 грудня 2019 року в закладах культури Тишківської ОТГ проходили новорічні конкурсно-розважальні програми: концерти , святкові танцювальні вечори.

10:55:51 16.01.2020

Вітання аграріям!

16 листопада 2019 року колектив Тишківського Палацу культури разом з учасниками художньої самодіяльності вітали  Гаївський старостинський округ з Днем працівників сільського господарства. У заході також брали участь учасники художньої самодіяльності Гаївського сільського клубу. Усіх присутніх вітали зі святом голова Тишківської ОТГ Куліш Петро Васильович, Гаївський староста Коваленко Микола Миколайович та  голова ФГ "Неофіти" Неофіта Ігор Богданович.

10:31:04 18.11.2019

На Покрову в Помічну

14 жовтня 2019 року на фестиваль " На Покрову в Помічну" нас запросив відділ культури Помічнянської ОТГ. Це неймовірне, захоплююче дійство не лишило байдужим нікого. Дякуємо начальнику відділу Вікторії Яценко і всьому колективу за організацію заходу!

16:41:34 14.11.2019

Ми гастролюємо громадою!

16 жовтня 2019 року колектив Тишківського Палацу культури разом з учасниками художньої самодіяльності вітав Федорівський старостинський округ з Днем Захисника України та Святом Покрови Пресвятої Богородиці концертом.

16:06:05 14.11.2019

Свято Осені в ДНЗ

У дитячих  садочках "Казка" та  "Берізка" відбулося Свято осені.  У відерця наливала. Змішувала, чаклувала, Потім все розфарбувала. Придивіться, все довкола Стало різнокольоровим.

12:17:39 14.11.2019

Вітаємо мешканців Тишківського Будинку ветеранів з Днем людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. А в Україні це також і День ветерана. Саме сьогодні учні Тишківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№2 та учасники художньої самодіяльності Палацу культури сердечно вітали мешканців Тишківського Будинку ветеранів зі святом. Старенькі тепло зустрічали артистів, віддячивши гарячими оплесками та щасливими посмішками.

14:02:03 01.10.2019

Свято Першого дзвінка 2019

2 вересня 2019 року в закладах освіти Тишківської ОТГ відбувся День Знань -Свято Першого дзвінка. Для 35 першокласників вперше пролунав шкільний дзвінок, а для 14 випускників 11 - их класів це свято було не манш важливим, адже це свято в стінах рідної школи для них відбулося востаннє. Вітаємо усіх працівників освіти Тишківської ОТГ, учнів (слухачів) та батьків з початком нового навчального року!

11:27:13 04.09.2019

Перша освітянська серпнева конференція Тишківської ОТГ

29 серпня в приміщенні Тишківського Палацу культури відбулася Перша освітянська серпнева конференція Тишківської ОТГ за участі педагогічних колективів громади. Присутніх вітали: виконуюча обовязки начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму виконавчого комітету Тишківської сільської ради Поліщук Оксана Іванівна, голова ОТГ Куліш Петро Васильович, завідуюча дошкільним навчальним закладом "Берізка" Головань Лариса Анатоліївна, вчитель початкових класів Андріївського НВК Літвіненко Ельвіра Казанфарівна, депутат Тишківської сільської ради Литвак Лариса Володимирівна та мама майбутнього першокласника Підлубна Надія Олександрівна. Грамотами та подяками відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму виконавчого комітету Тишківської сільської ради та грамотами управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації було нагороджено кращих педагогічних працівників громади. Усіх присутніх у залі вітали учасники художньої самодіяльності Тишківського Палацу культури. По завершенню урочистостей освітяни відволіклись на каву-брейк, а потім зібралися в Тишківській ЗШ І-ІІІ ст.№1 на секційних засіданнях, де в дружньому колі було обговорено зміни нововведення до навчальних програм та ще ряд інших  важливих питань.

08:40:00 30.08.2019

Заходи до 28 - ої річниці Незалежності України

До Дня Державного Прапора та 28-ої річниці Незалежності України на території Тишківської ОТГ пройшов ряд заходів. У сільських бібліотеках було організовано тематичні книжкові виставки, у закладах культури відбулися святкові концерти.

20:56:49 28.08.2019