Центр по наданню соціальних послуг

Адреса:  вул. Покровська  буд. 45  с. Тишківка Новоукраїнського району Кіровоградської області, 27013

Електронна адреса: tercentrtsr@ukr.net

Адміністративний персонал:

Директор: Підлубна Надія Олександрівна

Завідуюча відділом соціальних послуг для сім'ї , дітей та молоді: Кленик Наталія Миколаївна

Фахівець із соціальної роботи: Усенко Інна Сергіївна

Бухгалтер: Богоріл Валентина Іванівна

Графік прийому громадян:

Директор Підлубна Надія Олександрівна: 8.00-17.00 (понеділок, вівторок)

Графік роботи :

• понеділок - четвер — з 8.00 до 17.00,
    • п’ятниця - з 8.00 до 16.00,
    • перерва: з 12.10 до 13.00,
    • вихідний: субота, неділя

Створений рішенням третьої сесії сьомого скликання Тишківської сільської ради від 12 лютого 2018 року №109.

Установа діє на підставі Положення.

Центр утворено для надання соціальних послуг громадянам, за місцем проживання, в умовах стаціонарного перебування, проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Ми діємо на принципах адресності та індивідуального підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості, конфіденційності та відповідальності за дотримання етичних і правових норм.

Наші основні завдання:

• виявлення осіб (сімей), які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, не можуть самостійно їх подолати та потребують сторонньої допомоги за місцем проживання або в умовах денного догляду;
  • формування електронної бази даних таких громадян;
  • здійснення соціального супроводу сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, надання їм соціальних послуг за результатами проведеної оцінки потреб їх у таких послугах;
  • забезпечення в межах компетенції на території об'єднаної територіальної громади Тишківської сільської ради державної соціальної політики, виконання загальнодержавних та інших соціальних програм з питань соціальної роботи;
    Центр узагальнює на місцевому рівні статистичні дані та готує інформаційно-аналітичні матеріали стосовно проведеної соціальної роботи, які подає відповідному місцевому органу виконавчої влади, Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної держадміністрації, Кіровоградському обласному Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;
  • проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потрапляння осіб (сімей) в складні життєві обставини;
  • проведення інформаційно-просвітницької роботи з особами (сім’ями);
  • визначення індивідуальних потреб осіб (сімей) у соціальних послугах;
  • організація, та надання соціальних послуг, здійснення інших заходів, зокрема щодо відновлення соціальних функцій, психологічного і фізичного стану осіб (сімей), які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Для забезпечення виконання покладених на Центр завдань, ми взаємодіємо із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, фізичними особами, родичами громадян, яких обслуговує Центр, із залученням потенціалу територіальної громади до проведення соціальної роботи.

Згідно Закону України від 01.01.2020р. № 2671- ІІІ „Про соціальні послуги”, відповідно до державних стандартів соціальних послуг, враховуючі потреби населення Тишківської ОТГ та наявність матеріально – технічної бази комунальної установи «Центру по наданню соціальних послуг» та аналізуючи основні здобутки та проблеми території Тишківської громади центру, фахівцями установи надаються соціальні послуги:

• Консультування
  • Інформування
  • Посередництво (Медіація)
  • Представництво інтересів
  • Соціальна адаптація
  • Кризове та екстрене втручання
  • Соціальний супровід сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах
  • Соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування
  • Соціальна профілактика
  • Догляд вдома

У центрі діють такі структурні підрозділи :

• Відділення соціальної допомоги вдома;
    • Відділення соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
    • Відділення стаціонарного догляду для постійного проживання одиноких людей похилого віку.

Ми завжди до ваших послуг!