Депутати Тишківської сільської ради

Номер  округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена),
по батькові (за наявності)
обраного депутата місцевої ради

Межі округу

Тимченко Олександр Володимирович

с.Тишківка

вул. Південна від №1 до №61, вул. Козацька від №1 до №21, вул. Олександра Азарова, вул. І.Сірка, вул. М.Грушевського від №11 до №84, вул. О.Довженка, вул. Ватутіна, вул. Героїв України, вул. Дубова.

Загребельна Оксана Миколаївна

Кленик Сергій Володимирович

Куліш Володимир Михайлович

Генсицький Руслан Григорійович

с.Тишківка

вул .Покровська, вул. Степова, вул. Ярослава Мудрого, пров. Вербовий, пров. Щастя, вул. Центральна від №1 до №18, пров. Шкільний, пров. Франка, пров. Тихий, пров. Нижній.

Горб Василь Іванович

Кирилішин Руслан  Юрійович

Височанська Тетяна Василівна

с.Тишківка

вул. Б.Хмельницького від №1 до №30, вул. Шевченка від №1 до №17, вул. М.Грушевського  від №1 до №9, вул. Набережна, вул. Пушкіна, вул. Центральна від №19 до №144, вул. Східна, пров. Миру, вул. Лермонтова, вул. Козацька, від №22 до №130, вул. Чайковського, вул. Кропивницького,  вул. Південна, від №62 до №142, вул. Крилова, вул. Некрасова.

Литвак Лариса Володимирівна

Козинець Сергій Володимирович

Завалко Сергій Миколайович

Воробйов Віктор Миколайович

с.Тишківка

вул. Шевченка від №18 до №75, вул. Лесі Українки, вул. Суворова, пров. Суворова, вул. В.Стуса, вул. Б.Хмельницького, від №32 до №48, вул. Петра Кулинича, вул. В.Чорновола, вул. Гоголя, вул. Ізворська, вул. Лісова,  вул. Мисливська, вул. Свободи, вул. Дальня, вул. Європейська, вул. Карпенка Карого.

Приймак Володимир Сергійович

Куліш Юрій Анатолійович

Карась Людмила Василівна

Жоміренко Олександр Миколайович

с.Федорівка

вул. Лісова, вул. Шкільна, вул. Шевченка, вул. Нова, пров. Новий, вул. Паркова, вул. Рибна, вул. Садова, вул. Перемоги, вул. Берегова, вул. Вишнева, вул. Зелена, вул. Світла, вул. Центральна пров. Тихий, с. Новомихайлівка, с. Попівка.

Товкес Юрій Миколайович

Врадій Марія  Юріївна

Татчук Микола Володимирович

Іванів Людмила Анатоліївна

с.Гаївка

вул. Зарічна від №1 до №26, вул. Драгоненка, вул. Центральна, вул. Шевченка№1,5,7,9,11,13,15, 17,19,21,23,25, вул. Шевченка №8,10,12,14,16 і №№ 28-151, с. Осикове, с. Вірне,с. Новотишківка, вул. Садова, вул. Кагарлицька, вул. Степова, вул. Зарічна від № 27 до №70.

Музика Василь Васильович

Стратулат Оксана Олександрівна