Концерт за сприяння благодійного фонду "Добротвір"

Дата: 17.06.2019 14:47

Добрі справи людей високо оцінювалися за всіх часів. Коли ми говоримо про добрі справи, згадується діяльність тих безсрібників, що їхали за тридев'ять земель рятувати людей від хвороб, учити дітей, допомагати жертвам катастроф і т.п. Добрі справи — це і добродійність багатих людей, що на свої гроші будували гімназії і школи, відкривали і утримували безкоштовні лікарні і будинки для старих, матеріально підтримували таланти і допомагали одержати освіту бідним молодим людям.  Таким добротворцем є народний депутат України Станіслав Семенович Березкін. 16 червня 2019 року, коли уся країна святкувала День Святої Трійці та  День Батька, за сприяння благодійного фонду "Добротвір", на стадіоні Тишківської ЗШ І-.ІІІ ст.№2  відбувся святковий концерт за участі фіналіста проекту "Голос країни" Анрі Балквадзе. Кожен із присутніх мав змогу поспілкуватися в дружній атмосфері з народним депутатом, сфотографуватися на згадку, для дітей було проведено безліч конкурсів і танців. Закінчився вечір дискотекою для молоді. Дякуємо нашим гостям за гарний вечір!

Також хочеться подякувати людям, які вкотре допомагають в організації заходів на території нашої громади, а саме: Зазимко Нінелі Василівні, директору Тишківської ЗШ І-ІІІ ст.№2 та працівникам школи, директору агрофірми "Світанок" Воробйову Віктору Миколайовичу та усім задіяним працівникам даної організації, завідуючій дитячим садком "Берізка" Головань Ларисі Анатоліївні та працівникам закладу. Ми усім вдячні за підтримку та співпрацю! Адже коли є сильна команда, то результат не примусить себе чекати! Творіть добро!

Фото Ігоря Крушеніцького (Нова газета)

Методист ВОМСКТ       Т.СИВАК