Панський Млин

Дата: 04.03.2021 11:37

В селі Показове Добровеличківського району Кіровоградської області Тишківської ОТГ, на березі річки Синюха знаходяться залишки водяного, кам’яного млина. Його було побудовано під час війни німцями. У ті далекі часи до млина звозили збіжжя з усіх усюд. Робота кипіла. Будівлю було виконано настільки якісно, що і до нашого часу залишилась місцева пам’ятка, туристичний об’єкт, місце, де відпочиваєш фізично і морально. Надзвичайно неповторна природа, чисте повітря, найчистіша в Україні річка Синюха - все це манить як місцевих жителів, так і туристів із сусідніх районів, адже Млин знаходиться на кордоні між Добровеличківським та Вільшанським районами.

(Інформацію записано зі слів жителя села Семенове Пономаренка Дорофія Андрійовича)

Розм: Тетяна Сивак, методист ВОМСКТ ВК Тишківської с/р.