Є тaкa професiя – соцiaльний прaцiвник

Дата: 08.11.2021 16:26

Є тaкa професiя – соцiaльний прaцiвник. I у першу недiлю листопaдa нa Укрaїнi згiдно з Укaзом Президентa Укрaїни вiд 13.04.1999 № 374/99 вiдзнaчaють День прaцiвникa соцiaльної сфери.

У понеділок 8 листопада 2021 року сільський голова Завалко Іван  Вікторович та в.о директора Центру по наданню соціальних послуг Кленик Наталія Миколаївна привітали працівників центру з їх професійним святом. Всім працівникам вручили подарункові набори, грамоти та подяки!

Фото без описуФото без опису

А почесною грамотою  Тишківської сільської ради відзначили Козицьку Ольгу Іванівну завідуючу відділення стаціонарного догляду для постійного проживання одиноких людей похилого віку за значний особистий внесок у сфері її діяльності, за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення професійного свята, яка пропрацювала у відділенні 30 років – з дня його заснування. За період її роботи виникало багато різних складних ситуацій, які потребували досвіду, вміння, організаторських здібностей для їх вирішення. І вона завжди знаходила шляхи для їх вирішення.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Очолюваний нею колектив це колектив однодумців, які мають добрі серця та ніжні руки. Адже тільки такі люди можуть працювати у відділенні, де знаходяться люди похилого віку.