Шановні жителі Тишківської територіальної громади!

Дата: 07.04.2022 09:08

Відповідно  до  рішення  виконавчого  комітету  від 29  березня 2022  року №24,  звертаємося  до вас  з  проханням провести  роботи  та  навести  належний  порядок  біля  власних  обійсть,  житлових  будинків,  земельних  ділянок,  якими  користуєтеся.

Також  просимо  не  створювати  стихійних  сміттєзвалищ,  а  вивозити  сміття  у  визначене  для  складування  сміття  місце – край вулиці  Лісової (біля водонапірної  башти).

Маємо  відмітити  те, що як  би  не  тяжко  нам  було  морально,  чи  фізично у  цей  воєнний  час – є  місця,  де  набагато  тяжче…

Але, не  дивлячись   ні  на  що,  пам’ятаємо – ПЕРЕМОГА  не  за  горами!

Тож  давайте  прикладемо  максимум  зусиль,  щоб  зустріти цю  ПЕРЕМОГУ  на  впорядкованій  території  нашої  громади,  а  також  всієї  незламної, непереможної УКРАЇНИ!

Виконавчий  комітет