Програма єРобота: чи змінено форму договору про надання мікрогранту?

Дата: 23.02.2023 14:57

Так, змінено.

Ці зміни проведені наказом Міністерства економіки України від 19 січня                      2023 року № 447 (із змінами, внесеними наказом від 30 січня 2023 року № 706, обидва накази набрали чинності 14 лютого 2023 року).

Зміни стосуються норм договору в частині приведення їх у відповідність до змін у Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Так, в пункті 1 розділу V договору йде мова про те, що обов’язковою умовою договору є створення протягом 6 місяців з дня зарахування коштів на рахунок отримувача робочих місць залежно від розміру мікрогранту.

До змін цей пункт вів мову про те, що обовязковою умовою є створення робочих місць протягом строку дії договору. Також оновлений текст цього пункту веде мову про те, що громадяни мають бути працевлаштовані на нові робочі місця на строк не менше як на 24 місяці. Оновлено напрямки витрат, для покриття яких надається мікрогрант (пункт 2 розділу V договору).

Порядок надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу http://surl.li/cnwqk

Є питання щодо отримання мікрогрантів? Звертайтеся до відділу сприяння зайнятості обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32 17 68.

Пишіть у Telegram-каналі, що створений обласним центром зайнятості для обміну повідомленнями з клієнтами https://t.me/dcz_kir